ДИСТРИБУЦІЯ

З самого початку свого існування, у 2011 році Реал Б’юті розпочала свою дистрибуцію у 2 напрямках:

Розповсюдження продукції безпосередньо кінцевому споживачеві.
Товар був виставлений у мережі Брокард (90% роздрібного косметичного ринку України класу люкс та середній+) та продавався за допомогою професійних консультантів, що входили до штату компанії.
2 роки по тому, у 2013 році було прийнято рішення закінчити співпрацю з Брокардом і зробити акцент на більш вигідному каналі збита в Україні – інтернет продажах, що почав інтенсивно розвиватися і є прогресивнішим.
Товар продається за допомогою 2 джерел: власні монобрендові сайти
https://ellabache.com.ua/
https://purles.com.ua/
https://www.couleur-caramel.com.ua/
https://www.toofruit.com.ua/

Та найбільший інтернет-магазин косметики в Україні

https://makeup.com.ua/

Цей канал дистриб’юції дозволяє охопити кінцевого споживача, який не користується послугами салонів краси, не тільки для більшого споживчого охоплення, але й для культивування серед клієнтів основ професійного догляду, спрямовуючи їх до косметологів.

 Залучення косметологів за допомогою щорічної участі у виставці Інтер Шарм та щотижневих безкоштовних ознайомлювальних майстер-класів. На цей напрямок було зроблено основний наголос, що залучило до 70% продажів у загальному товарообігу Реал Б’юті.

Специфіка українського ринку професійної косметології така, що близько 80% загальної частки ринку складають приватні косметологи, які орендують власні кабінети. На них і було зроблено акцент професійної дистрибуції.